Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Renáta Fraňková Menu

Výtvarné kurzy

Naše malá dílna v Krasohledu nabízí také možnost přijít si zkusit různé výtvarné techniky, odnést si vlastnoručně zhotovený výrobek, setkat se s novými lidmi a strávit příjemný čas vyráběním něčeho hezkého.

Také nabízíme možnost kurzů na objednání pro skupinu 4-8 osob. Pokud vám zrovna nevyhovuje náš rozpis naplánovaných kurzů a chtěli byste přijít někdy jindy, po domluvě vám uděláme kurz na míru. Pro kamarádky nová zkušenost, příjemný relax a hezky strávený čas, pro ostatní skupinky, kolegyně z práce a malé firmy, ve spojení s výletem na Karlštejn i zajímavá akce.

Pro podzimní a adventní období 2022 pro vás připravujeme:

 

 

pátek 11. 11. 2022, 17.oo hodin - KRASOHLED

Tubus plný sklíček, korálků a zrcadel vás přenese do dětství a vzpomínek. Odhalíme tajemství složitých korálkových obrazců a jeden zcela originální rukodělný krasohled si vyrobíme. Budeme řezat sklo, stříhat, měřit, lepit a sestavovat. Práce tak na 3 hodiny, cena 420,- Kč.

 

 

pátek 18. 11, 17.oo - TIFFANY VITRÁŽE

Výroba jednoduché vitráže i pro úplné začátečníky. Naučíte se udělat návrh na vitráž, řezat sklo, pracovat s měděnou páskou, pájkou a cínem a vyrobit tak malou jednoduchou vitráž se vsím všudy. Pro pokročilejší vymyslíme něco složitějšího...

Tato dílna je nejméně na 4 hodiny, cena 520,- Kč

 

čtvrtek, pátek, sobota 24. - 26. 11. 2022, 17.oo, sobota dle domluvy - ADVENTNÍ VĚNCE

A je tady opět naše voňavá věncová dílna! Vonět bude samozřejmě jehličím ale i svařákem... přijďte se vánočně naladit! Na výběr kromě jehličí všeho druhu také spousta ozdob, svíček, stuh a vánočních cingrlátek, ať se to pěkně třpytí! 

Výroba jednoho věnce bude trvat tak tři hodiny, cena 350,- Kč

 

čtvrtek 1.12. a pátek 2. 12. 2022, 17.oo - NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ VÝZDOBA

Kromě věnce potřebujeme samozřejmě i jinou vánoční výzdobu. Něco parádního, nového, neotřelého. Tak jako každý rok vyrobíme zajímavou vánoční dekoraci! Dílna bude tak na tři hodiny, cena 460,- Kč.

 

pátek 16.12.2022, 16.oo - VELKÁ DÁRKOVÁ DÍLNA

Obzvlášť letos se budou vlastnoručně vyrobené dárky hodit! Na této dílně vyrobíme dárky pro celou rodinu - táta, máma, děti, kamarádka... všichni budou nadšeni! Vše bude připraveno a vymyšleno tak, aby nám velkovýroba dárků šla hezky od ruky. Ale i tak bude tato dílna trochu delší než ty ostatní - určitě si rezervujte tak 5 hodin. Odnesete si domů několik (pět až šest?) hotových a zabalených dárků, jen položit pod stromeček... Přibližná cena dílny 650,- až 700,- Kč, upřesníme později podle použitého materiálu.

 

 

Své místo v naší nevelké dílně si prosím včas rezervujte mailem nebo na tel. 605592821. Tam také směrujte své nápady na další dílny nebo požadavky na jiný termín a pod.