Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Renáta Fraňková Menu

Výtvarné kurzy

Naše malá dílna v Krasohledu nabízí také možnost přijít si zkusit různé výtvarné techniky, odnést si vlastnoručně zhotovený výrobek, setkat se s novými lidmi a strávit příjemný čas vyráběním něčeho hezkého.

Také nabízíme možnost kurzů na objednání pro skupinu 4-8 osob. Pokud vám zrovna nevyhovuje náš rozpis naplánovaných kurzů a chtěli byste přijít někdy jindy, po domluvě vám uděláme kurz na míru. Pro kamarádky nová zkušenost, příjemný relax a hezky strávený čas, pro ostatní skupinky, kolegyně z práce a malé firmy, ve spojení s výletem na Karlštejn i zajímavá akce.

Pro zimní období 2023 pro vás připravujeme:

 

 

Pátek 1.12.2023, 17.oo -  ADVENTNÍ VĚNCE

Oblíbená dílna s vůní jehličí a svařáku. Vyrobíte si s námi adventní věnec se 4 svíčkami. Dílna trvá asi 3 hodiny, cena 420,- Kč

 

Pátek 8.12. 2023, 17.oo - NETRADIĆNÍ VÁNOČNÍ VÝZDOBA

Nejen adventní věnec je o Vánocích potřeba. Také jiná výzdoba, ať už vnitřní nebo venkovní je prostě nutná. Na této dílně si vyrobíme něco zajímavého, netradičního, veselého...

Dílna tak na 4 hodiny, cena 490,- Kč

 

Pátek 15.12. 2023, 16.oo - VELKÁ DÁRKOVÁ DÍLNA

Velká dílna, na které vyrobíme dárky pro celou rodinu - pánský, dámský i dětský rukodělný dárek rozhodně potěší. Budeme mít hodně práce, vše bude připravené k rychlé výrobě několika dárků, počítejte tedy, že v naší dílně strávíte alespoň 5 až 6 hodin. Cena 720,- Kč.

 

 

 

 

Své místo v naší nevelké dílně si prosím včas rezervujte mailem nebo na tel. 605592821. Tam také směrujte své nápady na další dílny nebo požadavky na jiný termín a pod.