Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Renáta Fraňková Menu

Náš kamenný krámek

Krasohled je zajímavý předmět, který většina z nás vlastnila jako dítě. Je to jakýsi váleček, a když se do něj podíváte, otevře se svět barev, fantazie, kombinací a představ. S každým pootočením se těšíte na nové barvy a nápady a překvapení. Je to potěšení.

Když zajedete do Karlštejna a zajdete do malého krámku, který se jmenuje stejně jako ten krásný předmět, moc ráda bych byla, kdyby to pro Vás také bylo potěšení. Pro mě to velké potěšení je, je to můj sen, můj splněný sen. Ale nemyslete si, že to bylo snadné. Čekala jsem dlouho, mnoho let otáčela, fantazírovala a přesýpala.

A tak Vám dnes nabízím k prohlédnutí zatím tyto stránky a až se rozhodnete pro výlet do Karlštejna tak i svůj obchůdek Krasohled.  Do něj jsem místo korálků nasypala mnoho hezkých věciček, co třeba zrovna nejsou úplně nejdůležitější, ale každý z nás je nutně potřebuje pro potěšení a pro radost. A tak se v mém Krasohledu přesýpají originální výrobky všech barev, tvarů a mnoha šikovných lidiček. Ušité tašky a taštičky, všemožně barevné a veliké, malovaná trička, náušničky, náramečky, náhrdelníky a šperky všemi možnými technikami zhotovené. Také polštářky, hračičky, notýsky, hrnečky, lampičky, a roztodivné věcičky, říkáme jim dárečky. A taky samozřejmě opravdové krasohledy, pouze ručně vyrobené.

A ještě se v tom domku č.p. 79 skrývá něco – výtvarná dílna, kde u stropu poletuje fantazie, u stolu pro Vás bude vždycky místo a spousta dobrých nápadů, které tam na Vás čekají. Budeme si je předávat navzájem.