Skočit na obsah Skočit na menuVýtvarné kurzy

Naše malá dílna v Krasohledu nabízí také možnost přijít si zkusit různé výtvarné techniky, odnést si vlastnoručně zhotovený výrobek, setkat se s novými lidmi a strávit příjemný čas vyráběním něčeho hezkého.

Také nabízíme možnost kurzů na objednání pro skupinu 4-8 osob. Pokud vám zrovna nevyhovuje náš rozpis naplánovaných kurzů a chtěli byste přijít někdy jindy, po domluvě vám uděláme kurz na míru. Pro kamarádky nová zkušenost, příjemný relax a hezky strávený čas, pro ostatní skupinky, kolegyně z práce a malé firmy, ve spojení s výletem na Karlštejn  i zajímavá akce.

Na zimní období jsme pro Vás připravili tyto výtvarné dílny:

 

pátek 12. ledna 2018, 17.oo – MOZAIKA NA VOLNÉ TÉMA

Tentokrát vás ve vaší milované mozaice nebude nikdo omezovat. Volná tvorba na vámi vybraný předmět. K dispozici budou nejrůznější objekty – svícny, skleničky, svícínky, talíře, truhlíky, květináče, vázy a ledacos jiného, zkrátka co si kdo vybere, to si také skleněnou mozaikou obloží. Staří mozaikový „bardi“ již vědí co je čeká, nováčkům rádi poradíme… Mozaiková dílna trvá alespoň 4 hodiny, cena dílny je 390,- Kč.

pátek 19. ledna 2018, 17.oo – ART BETON

Na této dílně si vyzkoušíte práci se speciálním betonem v poněkud umělecké rovině. Zkusíte si vyrobit zářící betonové koule, různé svícny nebo také třeba šperk. Betonové výrobky pak budou zhruba týden schnout, na příští dílně je pak ještě nabarvíme a doděláme. Cena dílny je 380,- Kč, dílna je zhruba na 3 hodiny.

pátek 26. ledna 2018, 17.oo – ŠPERKY ZE SKLENĚNÝCH BANĚK

Do malých skleněných baněk a lahviček se dá vložit spousta zajímavých věciček – od sušených kvítků, přes třpytky všech barev až po miniatury z fima, které si sami vyrobíte. Z naplněných baněk pak dotvoříme originální a vtipné šperky. Dílna bude trvat 3 hodiny, cena 320,- Kč

pátek 2 února 2018, 17.oo – TIFFANY – MALÉ CÍNOVÁNÍ

Zveme všechny „cínařky a vitrážistky“ k výrobě vitráže na volné téma. Naučíte se pracovat se sklem – řezat, brousit, páskovat a cínovat. Kdo chce vyrobí si malou vitráž do okna, kdo by raději šperk, může vyrábět cínovaný náhrdelník nebo náušnice z připravených skleněných pecek nebo jen z pocínovaných drátků a korálků, každý ať si vybere.  Dílna bude trvat alespoň 4 hodiny, cena dílny je 420,- Kč.

pátek 9. února 2018, 17.oo – MÝDLOVÁ DÍLNA

Na tento pátek jsme pro vás připravili zábavnou dílnu plnou vůní, bylinek a mydlinek. Společně vyrobíme několik druhů mýdel všech barev a tvarů. Práce přímo terapeutická. Dílna bude trvat asi 3 hodiny, cena 340,- Kč

pátek 16. února 2018, 17.oo – FUSINGOVÉ MALIČKOSTI

Tentokrát fusing neboli spékané sklo trochu jinak. Vyrobíme si různé malé věcičky – třeba různé přívěsky v určitém tvaru, broučky a berušky na drátěných nožičkách, malé skleněné ozdoby k zavěšení, rybičky nebo lístečky … Půjde o řezání a štípání malých kousků skla, poskládání a slepení dohromady, vložení drátků a zkrátka celou přípravu před výpalem v peci. Ta pak proběhne v týdnu po kurzu a hotové výrobky budou k vyzvednutí na příští dílně …  Alespoň se budete mít na co těšit. Cena dílny je 390,- Kč

pátek 2. března 2018, 17.oo – ŠPERKY z PRYSKYŘICOVÝCH ČOČEK

Na této dílně budeme společně vyrábět šperky velmi snadnou metodou. Do bižuterních lůžek nalepíme obrázek, na něj speciální epoxidovou čočku a pak trocha toho ketlování a šperk je hotový. Aby to ale nebylo zase tak moc snadné, některé čočky si můžeme pomocí lepidla a třpytek vyrobit i sami. Bude to zábavné, to slibuji. Dílna je tak na 3 hodiny, cena 360,- Kč.

 

Prosíme, své místečko v naší neveliké dílně si včas rezervujte na telefonu 605 59 28 21 nebo mailem na ciciarena@seznam.cz. Zálohy na jednotlivé dílny předem nevybíráme, ale zato předpokládáme, že kdo se přihlásí, ten se také spolehlivě dostaví a všem kdo tak činí za to mnohokrát děkujeme.

Pokud by vám u některé dílny nevyhovoval datum nebo čas a byla by vás skupina alespoň čtyř lidí, ozvěte se, domluvíme se na jiném termínu.